Kategoriler

Popüler Galeriler

Toplu Taşıma Araçları İçin De Aromil Araç Takip Sistemi Kullanılır Mı?

Bu sayfada en popüler Toplu Taşıma Araçları İçin De Aromil Araç Takip Sistemi Kullanılır Mı? resimleri yer almaktadır. https://fotografsitesi.com editörleri tarafından güncel Toplu Taşıma Araçları İçin De Aromil Araç Takip Sistemi Kullanılır Mı? resimleri sürekli bu sayfaya eklenecektir. Bizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Son Güncelleme: 29 Ağustos 2016

Günümüzde bir çok firma gps uyduları üzerinden kesintisiz ve gerçek zamanlı araç takiplerini yapmak amacı ile araç takip sistemi uygulamasına başvurmaktadır. Böyle bakıldığında sadece firmaların şahsi araçları için kullanılan bir sistem olduğu düşünülse de illerde ya da ilçelerde kullanılan toplu taşıma araçları için de bu sistem kullanılmaktadır. Müşterileri için en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, toplu taşıma araçlarının kontrolleri için de müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her konuyu ele almış ve sistemine eklemiştir. Her toplu taşıma aracına 1000 adet ayrı nokta ya da durakların ismi ile kayıt imkanı sağlayarak uğranılması gereken noktaların sıralamasını ve kontrolünü sağlama imkanı sunmaktadır böylelikle taşıma işlemlerinde oluşabilecek herhangi bir aksaklık önleyerek daha iyi hizmet verilmesini sağlamaktadır. Firmaların daha sistemli ve hızlı işlerini halletmelerini sağlamak amacı ile aracın noktada ya da durakta bekleme sürelerini ve aracın bir turunda uyması gereken zaman sınırlamasını belirlemenizi araç takip sistemi sağlar, aracın gün içerisinde kaç tur yaptığı bilgisini verir, dağıtım şirketlerinin nokta ziyaret ve zamanlarının belirlenmesini ve takibini sağlar. Bunlara ek olarak merkezden ilk çıkış ve dönüş saatlerinin kontrolünü belirlenmesini sağlayarak iş akışının bozulmasını önler.

 

Araç takip cihazı toplu taşıma araçlarının kontrolleri sağlamanın yanı sıra araç faaliyet raporları almanızı da sağlamaktadır. Mesai başlama ve bitiş saatleri hakkında rapor almanızı sağladığı gibi mesai saatleri içerisinde ve dışında toplam hareket sürelerine ve toplam gidilen yol miktarına ulaşımınızı da sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra yine firmamızın size sunduğu imkanlar doğrultusunda, mesai dışında araç kullanımının engellenmesini sağlayarak yakıt tasarrufu ve araç ömrünün uzatılmasını sağlar ve kimlik tanıma birimi ile gerekli olmadıkça araç kullanımının engeller.

Toplu Taşıma Araçları İçin De Aromil Araç Takip Sistemi Kullanılır Mı?
Fotoğraf Sitesi

Bağlantılar

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Copyright © Fotoğraf Sitesi 2016