Kategoriler

Popüler Galeriler

SANAYİ TİPİ YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME KREMİ

Bu sayfada en popüler SANAYİ TİPİ YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME KREMİ resimleri yer almaktadır. https://fotografsitesi.com editörleri tarafından güncel SANAYİ TİPİ YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME KREMİ resimleri sürekli bu sayfaya eklenecektir. Bizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Son Güncelleme: 11 Mayıs 2016

Sanayi tipi yağlı elleri temizleme kremi OK-108 cildinize zarar vermeden ellerde oluşan en ağır kirlerin temizlenmesini sağlayan bir üründür. Özkimsan Endüstri Kimyasalları uzman kimyagerleri tarafından üretilmektedir. Özel formülü sayesinde ağır kirlerin temizliğinin yanı sıra besleyici ve koruyucu bir üründür. Hemen aşağıda bulunan görsele tıklayarak 1 LT, 3 LT ve 10 LT ürünlerimizin mevcut olduğu sayfamızı inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz gibi satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

SANAYİ TİPİ EL TEMİZLEME KREMİ

Granüllü el temizleme kremi OK-108 içeriğinde özel polietilen yuvarlakcıklar bulunmaktadır. Bu sayede kir ne kadar derine işlemiş olursa olsun kolayca sökülür. El temizliğinin yanı sıra güzel kokuludur ve elde ferahlık hissi uyandırır. Jel şeklinde olduğu için kullanımı oldukça kolaydır ve ekonomiktir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ellerde oluşan ağır kirlerin sadece 1 dakika içerisinde OK-108 ürünü kullanılarak nasıl temizlendiğini izleyebilirsiniz.

Sanayi tipi el temizleme kremi sayesinde ellerde oluşan bütün ağır yağ, zift, yapıştırıcı, karbon karası, is, zift, yapıştırıcı ve sektörünüzden dolayı ellerinizde oluşan bütün kirler kolay, hızlı ve tam sonuç verilere temizlenmektedir.

 

YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME

Başta oto ve motosiklet teknik servisleri, fabrikaların makinelerden sorumlu birimleri ve yağlı alanlarda çalışmakta olan ustaların en büyük sıkıntıları ellerde biriken yapın tam olarak temizlenememesidir. İş bitiminden sonra genellikle sabun, bulaşık detarjanı ve benzeri kimyasallar kullanılmaktadır. Ancak bu ürünler tam olarak elleri temizleyemedikleri gibi zarar görülmesine de sebep olmaktadırlar.

OK-108 yağlı elleri temizlemede birebir etkili ve garantili bir üründür. Özel formülü sayesinde hem besleyicidir hem de koruyucudur. Aynı zamanda kir ne kadar ağır olursa olsun içeriğinde bulunan özel kimyasallar ve polietilen yuvarlakcıklar sayesinde temizlenmesini sağlar.

ÖZKİMSAN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için +90 (0212) 871 52 42 / +90 (0533) 214 78 79 numaralı telefonlarımız üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Uzman kimyagerlerimiz aklınıza takılan bütün soruların itina ile cevaplanmalarını sağlayacaklardır.

https://www.ozkimsan.com

sanayi-tipi-yagli-elleri-temizleme-kremi-870x338

SANAYİ TİPİ YAĞLI ELLERİ TEMİZLEME KREMİ
Fotoğraf Sitesi

Bağlantılar

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Copyright © Fotoğraf Sitesi 2016