Kategoriler

Popüler Galeriler

Organizasyonun genç ve dinamik adresi Leventisiktekinproject.com

Bu sayfada en popüler Organizasyonun genç ve dinamik adresi Leventisiktekinproject.com resimleri yer almaktadır. https://fotografsitesi.com editörleri tarafından güncel Organizasyonun genç ve dinamik adresi Leventisiktekinproject.com resimleri sürekli bu sayfaya eklenecektir. Bizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Son Güncelleme: 26 Mayıs 2016

Leventisiktekinproject.com deneyimli grup liderlerinin yönetiminde; genç, dinamik, akademik eğitimli profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır..

Kadromuz; davetli portresi ve arzu edilen konseptlere göre DUO – TRIO – QUARTET (iki – üç – dört müzisyenden oluşan) gruplardan, 10 – 15 kişilik BIG BAND (Büyük orkestra) müzik gruplarına genişleyebilmektedir..

Klasik eserlerden Latin ve Jazz standartlarına, Türkçe ve yabancı (İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Greek) popüler şarkılardan yöresel halk türkülerine, eğlence müziklerinden Türk sanat müziğine, opera aryalarından 80′ ler ve 90′ larda hit olmuş şarkılara uzanan geniş bir repertuara sahiptir..

Bir yandan ülkemizin önde gelen kurumsal firmaları ile uzun yıllardır devam eden çözüm ortaklıklarımızı sürdürüyor, zaman zaman devlet protokol organizasyonlarında bulunuyor ve aynı zamanda bir çok özel davet organizasyonlarında sahne alıp, performans veriyoruz.. Düğün orkestra ya da müzik organizasyon veya da orkestra grubu müziğin her anında sizlerle olmaktan gurur duyuyoruz…

Kongre, bayi toplantısı, gala geceleri, ürün lansmanı, fuar, kokteyl, açılış, yılbaşı etkinlikleri gibi kurumsal organizasyonlarda ve nişan, düğün, davet, sünnet, bar mitsva, vaftiz, sürpriz partiler vb. özel gün, organizasyonlarında arzu edilen konsept ve bütçelere uygun müzikal çözümler sunuyoruz..

Tekrarı mümkün olmayan en anlamlı, en değerli gününüzde sizlerin de yanınızda/sahnede olup tüm arzularınızı/hayallerinizi profesyonel dokunuşlarla gerçeğe dönüştürmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz..

dugun

Organizasyonun genç ve dinamik adresi Leventisiktekinproject.com
Fotoğraf Sitesi

Bağlantılar

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Copyright © Fotoğraf Sitesi 2016